#LUSTRO Z ZAOKRĄGLONYMI NAROŻNIKAMI W ZŁOTEJ RAMIE 2

Opis:

Dekoracyjne lustro w złotej ramie. Lustro oprawione jest w satynową ramę z zaoblonymi narożnikami. Szerokość ramy to jedyne 8 mm. Rama wykonana z wodoodpornej płyty MDF pokrytej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Krawędź lustra jest polerowana. Lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić.

Lustra w ramie z zaokrąglonymi narożnikami to obecnie modny trend. Niewyszukany, a zarazem elegancki charakter ramy idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach w stylu: modern glamour, japandi oraz boho. Możesz powiesić je w łazience nad umywalką lub w salonie nad komodą, konsolą czy kanapą.

Wybierając lustro do łazienki postaw na lustro w wąskiej ramie. Dzięki temu uzyskasz największą powierzchnię odbicia przy wykorzystaniu możliwie najmniejszej ilości miejsca. Opływowy kształt złagodzi ostre linie mebli oraz armatury. Natomiast jeżeli zdecydujesz się powiesić lustro w salonie pamiętaj, aby powiesić je w takim miejscu, aby nie drażniło swoją obecnością. Nie wieszaj go na przeciwko sofy, aby osoby na niej siedzące nie musiały stale patrzeć na swoje odbicie. Zadbaj, aby w lustrzanej tafli odbijał się ładny widok. 

 

Dostępne rozmiary: na dowolny wymiar, wszystkie lustra wykonujemy sami w naszej pracowni

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dostępne kolory ram:

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 80 cm x 100 cm

Szerokość ramy: 8 mm

Wysokość ramy: 18 mm

Promień narożnika: 20 cm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędzie lustra polerowane

Materiał: lustro srebrne, płyta MDF, lakier

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Rama: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl