#LUSTRO W ZŁOTEJ RAMIE W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM – PIONOWE

Opis:

Dekoracyjne lustro w złotej ramie. Lustro oprawione jest w wąską ramę o nieregularnym kształcie. Rama wykonana z wodoodpornej płyty MDF pokrytej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić.

Lustra o organicznych kształtach to bardzo modny trend czerpiący swoje inspiracje z natury. Idealnie sprawdzą się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu modern glamour, boho, scnadi chic oraz wnętrz eklektycznych. Świetnie sprawdzi się w salonie, holu oraz sypialni. Dzięki swoim wodoodpornym właściwościom nadaje się także do łazienki. Zobacz pełną ofertę luster do łazienki

Dostępne rozmiary: 45×80, 50×88, 55×97, 60×105, 65×115, 70×124, 75×132, 80×141, 85×150, 90×158, 95×167, 100×176

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dostępne kolory ram:

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 105 cm x 60 cm

Szerokość ramy: 8 mm

Wysokość ramy: 18 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędź lustra polerowana

Materiał: lustro srebrne, płyta MDF, lakier 

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Rama: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl