#LUSTRO W SREBRNEJ RAMIE Z WARKOCZYKIEM

Opis:

Eleganckie, dekoracyjne lustro w srebrnej ramie. Lustro oprawione jest w błyszczącą ramę z ornamentem w kształcie warkocza. Połyskujące wykończenie ramy nadaje jej eleganckiego charakteru. Lustro idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach: w stylu glamour, angielskim, klasycznym i nie tylko. Będzie stanowić doskonałą dekorację w salonie lub przedpokoju. Nadaje się również do łazienki. Krawędź lustra jest fazowana. Może być przygotowane do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Z tyłu lustra dwie zawieszki, na których wiesza się lustro. Na życzenie klienta może być do postawienia. Rama wykonana z drewna. Producent listwy z której wykonano ramę: Portugalia. Listwa na ramę jest importowana na zamówienie.

Dane techniczne:

Wymiar zewnętrzny ramy: 165 cm x 75 cm

Szerokość ramy: 11 cm

Wysokość ramy: 3 cm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Obróbka krawędzi lustra: fazowanie widoczne 15 mm

Materiał: lustro srebrne, drewno lakier połysk

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

Czas realizacji: 10 – 15 dni

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl