#LUSTRO W SREBRNEJ KLASYCZNEJ RAMIE

Opis:

Piękne, eleganckie lustro w srebrnej ramie pokrytej szlagmetalem. Lustro jest oprawione w ramę o klasycznej formie. Będzie doskonałym dodatkiem do wnętrz w stylu klasycznym, nowojorskim czy Hampton. Idealne do dekoracji salonu, jadalni oraz sypialni. Krawędź lustra jest fazowana. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Z tyłu lustra dwie zawieszki, na których wiesza się lustro. Na życzenie klienta może być podklejone folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Rama wykonana z drewna.

Dane techniczne:

Wymiar zewnętrzny ramy: 66 cm x 156 cm

Szerokość ramy: 70 mm

Wysokość ramy: 50 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Obróbka krawędzi lustra: fazowanie widoczne 15 mm

Materiał: srebrne lustro, drewno pokryte szlagmetalem

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

Czas realizacji: 10 dni roboczych

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl