#LUSTRO W RAMIE W STYLU PROWANSALSKIM 901

Opis:

Dekoracyjne lustro w ramie w stylu prowansalskim. Lustro oprawione jest w matową, ornamentową ramę w kształcie wypukłego półwałka w kolorze ecru. Widoczne przetarcia na ramie nadają jej sielskiego charakteru. Postarzany wygląd ramy idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu prowansalskim, shabby chic i nie tylko. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Z tyłu lustra dwie zawieszki, na których wiesza się lustro. Na życzenie klienta może być do postawienia. Rama wykonana z drewna. Producent listwy z której wykonano ramę lustra: Portugalia. Listwa na ramę jest importowana na zamówienie.

Dane techniczne:

Wymiar zewnętrzny ramy: 150cm x 70cm

Szerokość ramy: 9,3cm

Wysokość ramy: 2,6mm

Grubość tafli lustra: 4mm

Materiał: lustro srebrne, drewno lakier mat

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia szyb. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną delikatnym środkiem do czyszczenia. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

Czas realizacji: 28 dni

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl