#LUSTRO W LUSTRZANEJ RAMIE

Opis:

Eleganckie, dekoracyjne lustro w lustrzanej ramie. Rama ma szerokość 8 cm. Srebrna rama o wyglądzie chromu będzie niebanalną dekoracją salonu, jadalni, przedpokoju czy holu. To idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz urządzonych eleganckimi meblami i chromowanymi dodatkami. Lustro doskonale odnajdzie się w wielu nowoczesnych wnętrzach: w stylu modern czy też modern glamour. Może także stanowić ciekawy akcent we wnętrzach eklektycznych. Krawędź lustra jest szlifowana. Lustro posiada z tyłu dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Na życzenie klienta może być podklejone folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Rama wykonana z drewna, okleinowana.

Nasza rada: Lustro zestaw z prostymi, nowoczesnymi meblami. Dzięki temu wnętrze zachowa współczesny charakter. Zderzenie eleganckiej klasyki z nowoczesnością ożywi wnętrze.

Dostępne rozmiary: na dowolny wymiar, wszystkie lustra wykonujemy sami w naszej pracowni

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 65 cm x 155 cm

Szerokość ramy: 80 mm

Wysokość ramy: 25 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędzie szlifowane

Materiał: lustro srebrne, lustrzana okleina

Rama występuje także w innych szerokościach: 63 mm i 33 mm

Czas realizacji: 10 – 15 dni roboczych

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Rama: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

 

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl