#LUSTRO W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM W CZARNEJ RAMIE

Opis:

Lustra o organicznym kształcie to obecnie gorący trend inspirowany naturą. Łazienkowe lustro o organicznym kształcie w czarnej ramie bardzo dobrze wpisuje się w ten nurt. Oprawione jest w wąską ramę o szerokości 8 mm. Rama wykonana z wodoodpornej płyty MDF pokrytej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Krawędź lustra jest polerowana. Lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić.

Lustro w czarnej ramie idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu modern oraz wnętrz eklektycznych. Świetnie sprawdzi się w salonie nad komodą oraz sypialni. Nadaje się także do łazienki. 

 

Dostępne rozmiary: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dostępne kolory ram:

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 80 cm

Szerokość ramy: 8 mm

Wysokość ramy: 18 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędzie lustra polerowane

Materiał: lustro srebrne, płyta MDF, lakier

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Rama: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl