#LUSTRO W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM FAZOWANE

Opis:

Dekoracyjne lustro o kształcie organicznym z fazowaną krawędzią. Wykonane jest z lustra OptiWhite, które charakteryzuje się najwyższą przejrzystością odbicia. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu modern oraz eklektycznym. Świetnie sprawdzi się w salonie nad komodą czy też bufetem. Nadaje się także do łazienki. Lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być również w opcji do przyklejenia (bez zaczepów).

Dostępne rozmiary: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200

Dane techniczne:

Wymiar:  80 cm x 80 cm

Szerokość fazowania: 20 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Materiał: lustro OptiWhite

Montaż: lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być również w opcji do przyklejenia (bez zaczepów)

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl