#LUSTRO W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM

Opis:

Łazienkowe lustro w organicznym kształcie. Wykonane jest z lustra OptiWhite, które charakteryzuje się najwyższą przejrzystością odbicia oraz doskonałym odwzorowaniem kolorów. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być również w opcji do przyklejenia (bez zaczepów). Idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu japandi, mid – century modern, minimalistycznych oraz eklektycznych. Świetnie sprawdzi się jako lustro do salonu. Powieszone nad komodą czy też konsolą będzie modną dekoracją wnętrza. Nadaje się także do łazienki. 

Lustra o organicznym kształcie doskonale wpisują się w ostatnio popularny wnętrzarski trend japandi, który powstał na kanwie wymieszania się stylu skandynawskiego z japońskim. Jest to styl, który przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu, osobom ściśle związanym z naturą.

Dostępne rozmiary: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 80 cm

Materiał: lustro OptiWhite, krawędzie lustra polerowane

Montaż: lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być również w opcji do przyklejenia (bez zaczepów)

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu 

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl