#LUSTRO W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM 2 POZIOME

Opis:

Dekoracyjne lustro o kształcie organicznym. Wykonane jest z lustra OptiWhite, które charakteryzuje się najwyższą przejrzystością odbicia. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być również w opcji do przyklejenia (bez zaczepów).

Idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu minimalistycznym oraz eklektycznym. Świetnie sprawdzi się jako lustro do salonu nad komodę czy bufet. Nadaje się także do łazienki.

Sprawdź pełną ofertę luster do łazienki

Dostępne rozmiary: 80×45, 90×50, 100×56, 110×62, 120×67, 130×73, 140×79, 150×85, 160×90, 170×95

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 100 cm x 56 cm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Materiał: lustro OptiWhite, krawędzie lustra polerowane

Montaż: lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być również w opcji do przyklejenia (bez zaczepów)

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl