#LUSTRO W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM 1 – POZIOME Z PODŚWIETLENIEM

Opis:

Łazienkowe lustro z podświetleniem. Wykonane jest z lustra OptiWhite, które charakteryzuje się najwyższą przejrzystością odbicia. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Świetnie sprawdzi się w łazience oraz salonie. Lustro odporne jest na korozyjne działanie wilgoci. W lustrach podświetlanych stosujemy wysokiej jakości taśmy LED, które przykryte są mlecznym kloszem. Dzięki temu diody led są niewidoczne. Zasilacz umieszczony jest z tyłu lustra. Może być włączane włącznikiem naściennym, zbliżeniowym lub dotykowym. Posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. W zestawie znajduje się zestaw kołków do montażu.

Lustro o organicznym kształcie idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu minimalistycznym, skandynwaskim, japandi, boho, loftowym oraz eklektycznym.

 

Dostępne rozmiary: 100×42, 110×47, 120×50, 130×54, 140×58, 145×60, 150×63, 160×66, 170×70, 180×74

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 145 cm x 60 cm

Materiał: lustro OptiWhite, krawędzie lustra polerowane

Barwa światła: biała neutralna, ciepła lub biała zimna

Taśmy led: przykryte mlecznym kloszem

Zasilacz: zintegrowany, ukryty za taflą lustra

Dystans lustra od ściany: 2,5 cm

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro do łazienki, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni, lustro dekoracyjne

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl