#LUSTRO W GŁĘBOKIEJ RAMIE W STYLU VINTAGE

Opis:

Dekoracyjne lustro w głębokiej ramie z rantem.  Doskonale sprawdzi się jako dekoracja holu, przedpokoju, sypialni czy też salonu. Lustro oprawione jest w masywną ramę z rantem o głębokości 66 mm. Lico lustra jest cofnięte o 54 mm względem frontu ramy. Sam rant ma 22 mm szerokości. Rama posiada charakterystyczne żłobienia na froncie, co nadaje jej postarzanego charakteru. Krawędź tafli lustra jest polerowana. Vintage’owy charakter ramy idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych oraz eklektycznych wnętrzach: w stylu boho, japandi i nie tylko. Lustro posiada z tyłu dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być przygotowane do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Na życzenie klienta może być podklejone folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Rama wykonana z drewna egzotycznego. Listwy na ramę pochodzą od renomowanego włoskiego producenta.

Dostępne rozmiary: na dowolny wymiar, wszystkie lustra wykonujemy sami w naszej pracowni

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 116 cm x 190 cm

Szerokość ramy: 22 mm

Wysokość ramy: 66 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędzie lustra polerowane

Materiał: lustro srebrne, drewno

Rama występuje także w innych odcieniach brązu

Czas realizacji: 10 dni roboczych

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

 

W kwestii dostępności produktów oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl