#LUSTRO W GŁĘBOKIEJ LUSTRZANEJ RAMIE

Opis:

Eleganckie, dekoracyjne lustro w a la lustrzanej ramie. Rama ma kształt wysokiego półwałka. Srebrna rama o wyglądzie chromu będzie niebanalną dekoracją salonu, jadalni, przedpokoju czy holu. Nadaje się także do łazienki. To idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz urządzonych eleganckimi meblami i chromowanymi dodatkami. Lustro doskonale odnajdzie się w wielu nowoczesnych wnętrzach: w stylu modern czy też modern glamour. Może także stanowić ciekawy akcent we wnętrzach eklektycznych. Krawędź lustra jest szlifowana. Lustro posiada z tyłu dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Na życzenie klienta może być podklejone folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Rama wykonana z drewna, okleinowana.

Dane techniczne:

Wymiar zewnętrzny ramy: 48 cm x 143 cm

Szerokość ramy: 18 mm

Wysokość ramy: 62 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Obróbka krawędzi lustra: szlif

Materiał: lustro srebrne, okleina

Rama występuje także w innych kolorach: czarny, grafitowy, biały, miedziany brąz

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

Czas realizacji: 10 dni roboczych

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl