#LUSTRO W CZARNEJ RAMIE ZE ZŁOTYM RANTEM

Opis:

Dekoracyjne lustro w czarnej ramie ze złotym brzegiem. Lustro oprawione jest w wąską ramę z rantem o głębokości 33 mm. Lico lustra jest cofnięte o 20 mm względem frontu ramy. Krawędź lustra jest polerowana. Minimalistyczny charakter ramy idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach: w stylu mid – century modern, vintage oraz eklektycznym. Lustro posiada z tyłu dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Na życzenie klienta może być podklejone folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Rama wykonana z drewna egzotycznego.

Dane techniczne:

Wymiar zewnętrzny ramy: 52 cm x 142 cm

Szerokość ramy: 13 mm

Wysokość ramy: 33 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Obróbka krawędzi lustra: poler

Materiał: lustro srebrne, drewno 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

Czas realizacji: 10-15 dni roboczych

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl