#LUSTRO W CZARNEJ RAMIE W KSZTAŁCIE ORGANICZNYM 1 PIONOWE

Opis:

Nieregularne, podłużne lustro do przedpokoju. Lustro oprawione jest w wąską ramę o szerokości 8 mm. Rama wykonana z wodoodpornej płyty MDF pokrytej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Lustro posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. Może być w opcji bez zaczepów (do przyklejenia). 

Lustro o organicznym kształcie idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu skandynawskim, japandi, minimalistycznym oraz eklektycznym. Świetnie sprawdzi się w przedpokoju, holu oraz jako lustro do sypialni

Postaw na mocny akcent w swoim wnętrzu. Organiczne lustro w czarnej ramie to niebanalna i aktualna dekoracja wnętrz. Zaoblenia lustra będą pięknie kontrastować z geometrycznymi formami.

 

Dostępne rozmiary: 40×97, 45×109, 50×120, 55×133, 60×145, 65×157, 70×170, 75×181, 80×193

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dostępne kolory ram:

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 60 cm x 145 cm

Szerokość ramy: 8 mm

Wysokość ramy: 18 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędzie lustra polerowane

Materiał: lustro srebrne, płyta MDF, lakier

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Rama: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl