#LUSTRO W BIAŁEJ KLASYCZNEJ RAMIE 096

Opis:

Dekoracyjne lustro w białej, matowej ramie. Lustro jest oprawione w ramę o klasycznej formie. Będzie doskonałym dodatkiem do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy japandi. Idealnie sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni oraz przedpokoju. Nadaje się również do łazienki. Krawędź lustra jest szlifowana. Do zawieszenia w pionie bądź poziomie. Z tyłu lustra dwie zawieszki, na których wiesza się lustro. Na życzenie klienta może być podklejone folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Rama wykonana z drewna.

Dane techniczne:

Wymiar zewnętrzny ramy: 60 cm x 150 cm

Szerokość ramy: 58 mm

Wysokość ramy: 40 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm

Obróbka krawędzi lustra: szlif

Materiał: srebrne lustro, drewno lakier mat

Rama występuje także w kolorze czarnym

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Drewno: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

Można zamówić inny wymiar

Czas realizacji: 10 dni roboczych

W kwestii dostępności ram oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl