#LUSTRO PODŚWIETLANE – KSZTAŁT ORGANICZNY

Opis:

Dekoracyjne lustro o organicznym kształcie z podświetleniem. Odporne jest na korozyjne działanie wilgoci. W lustrach podświetlanych stosujemy wysokiej jakości taśmy LED, które przykryte są mlecznym kloszem. Dzięki temu diody led są niewidoczne. Zasilacz umieszczony jest z tyłu lustra. Może być włączane włącznikiem naściennym, zbliżeniowym lub dotykowym. Krawędź lustra jest polerowana. Posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. W zestawie znajduje się zestaw kołków do montażu.

Łazienkowe lustra podświetlane cieszą się bardzo dużo popularnością i nie może ich zabraknąć w nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będą pasować do wnętrz w stylu: japandi, minimalistycznym, skandynwaskim, loftowym oraz eklektycznym. Lustro z podświetleniem świetnie sprawdzi się w łazience, salonie oraz sypialni. 

Dostępne rozmiary: 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 70 cm

Materiał: lustro OptiWhite, krawędzie lustra polerowane

Barwa światła: biała neutralna, ciepła lub biała zimna

Taśmy led: przykryte mlecznym kloszem

Zasilacz: zintegrowany, ukryty za taflą lustra

Dystans lustra od ściany: 2,5 cm

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl