#LUSTRO PODŚWIETLANE – KSZTAŁT ORGANICZNY 2 PIONOWE

Opis:

Łazienkowe lustro o organicznym kształcie z podświetleniem. Wykonane jest z lustra OptiWhite, które charakteryzuje się najwyższą przejrzystością odbicia. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Lustro odporne jest na korozyjne działanie wilgoci. Posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. W lustrach podświetlanych stosujemy wysokiej jakości taśmy LED, przykryte mlecznym kloszem. Dzięki temu diody led są niewidoczne. Zasilacz umieszczony jest z tyłu lustra. Może być włączane włącznikiem naściennym, zbliżeniowym lub dotykowym. W zestawie znajduje się zestaw kołków do montażu.

Lustro o organicznym kształcie idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu minimalistycznym, skandynwaskim, loftowym oraz eklektycznym. Świetnie sprawdzi się w łazience oraz sypialni.

 

Dostępne rozmiary: 45×80, 50×88, 55×97, 60×105, 65×115, 70×124, 75×132, 80×141, 85×150, 90×158, 95×167, 100×176

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 55 cm x 97 cm

Materiał: lustro OptiWhite, krawędzie lustra szlifowane, a następnie polerowane

Barwa światła: biała neutralna, ciepła lub biała zimna

Taśmy led: przykryte mlecznym kloszem

Zasilacz: zintegrowany, ukryty za taflą lustra

Dystans lustra od ściany: 2,5 cm

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl