#LUSTRO BARREL PODŚWIETLANE – DO ŁAZIENKI

Opis:

Dekoracyjne lustro z podświetleniem w kształcie przypominającym beczkę. Wykonane jest z lustra OptiWhite, które charakteryzuje się najwyższą przejrzystością odbicia. Krawędź lustra jest szlifowana, a następnie polerowana. Idealnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych wnętrzach, zarówno tych bardziej eleganckich jak i tych casualowych. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu modern glamour czy też wnętrz w stylu retro. Świetnie sprawdzi się w łazience. Lustro odporne jest na korozyjne działanie wilgoci. Z tyłu zamontowane są dwa zaczepy, na których można zawiesić lustro. W lustrach podświetlanych stosujemy wysokiej jakości taśmy LED, które przykryte są mlecznym kloszem. Dzięki temu diody led są niewidoczne. Zasilacz umieszczony jest z tyłu lustra. Może być włączane włącznikiem naściennym, zbliżeniowym lub dotykowym. W zestawie znajduje się zestaw kołków do montażu.

Dostępne rozmiary: 45×80, 50×90, 55×100, 60×110, 65×120, 70×125

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 50 cm x 90 cm

Materiał: lustro OptiWhite, krawędzie lustra polerowane

Barwa światła: biała neutralna, ciepła lub biała zimna

Taśmy led: przykryte mlecznym kloszem

Zasilacz: zintegrowany, ukryty za taflą lustra

Dystans lustra od ściany: 2,5 cm

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro dekoracyjne, lustro do łazienki, lustro do przedpokoju, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni

Czyszczenie i konserwacja: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl