#LUSTRO BARREL PODŚWIETLANE W ZŁOTEJ RAMIE 2

Opis:

Dekoracyjne lustro z podświetleniem w złotej ramie. Lustro oprawione jest w wąską ramę w kształcie przypominającym beczkę. Lustro odporne jest na korozyjne działanie wilgoci. Świetnie sprawdzi się w łazience. Rama wykonana z wodoodpornej płyty MDF pokrytej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. W lustrach podświetlanych stosujemy wysokiej jakości taśmy LED, które przykryte są mlecznym kloszem. Dzięki temu diody led są niewidoczne. Zasilacz umieszczony jest z tyłu lustra. Może być włączane włącznikiem naściennym bądź dotykowym. Posiada dwa zaczepy, na których można je zawiesić. W zestawie znajduje się zestaw kołków do montażu.

Lustro w złotej ramie to doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach, zarówno tych bardziej eleganckich jak i tych casualowych. Szczególnie dobrze będzie pasować do wnętrz w stylu: modern glamour, retro oraz eklektycznym.

 

Dostępne rozmiary: 45×80, 50×90, 55×100, 60×110, 65×120, 70×125

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dostępne kolory ram:

Dane techniczne:

Format lustra na zdjęciach: 50 cm x 90 cm

Szerokość ramy: 8 mm

Wysokość ramy: 18 mm

Grubość tafli lustra: 4 mm, krawędzie lustra polerowane

Barwa światła: biała neutralna, ciepła lub biała zimna

Taśmy led: przykryte mlecznym kloszem

Zasilacz: zintegrowany, ukryty za taflą lustra

Dystans lustra od ściany: 1,5 cm

Materiał: lustro srebrne, płyta MDF, lakier

Czas realizacji: 14 – 21 dni

 

Produkt nowy: Lustra wykonywane są na zamówienie. Lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster. Nie używamy luster sprowadzanych z Chin. Na życzenie klienta lustro może być fazowane lub podklejone z tyłu folią ochronną, która w razie rozbicia lustra zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie.

Przeznaczenie: lustro do łazienki, lustro do sypialni, lustro do garderoby, lustro do salonu, lustro do jadalni, lustro dekoracyjne

Czyszczenie i konserwacja:

Szkło: Przecierać czystą tkaniną nawilżoną wodą lub płynem do mycia luster. Następnie wycierać czystą suchą tkaniną.

Rama: Wycierać miękką szmatką zwilżoną wodą. Następnie wycierać miękką suchą tkaniną.

 

W kwestii dostępności oraz cen zapraszamy do kontaktu

kontakt@lustrowramie.pl

 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania zdjęć i opisów luster bez zgody Lustrowramie. Zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl