Lustra podświetlane

Lustra z oświetleniem (ledowe)

Lustra podświetlane są to lustra, które wykorzystują energooszczędne światło typu LED. Technologia LED to nie tylko większa trwałość świecenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Taśmy LED odporne są na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wstrząsy mechaniczne czy wibracje, a także warunki środowiskowe. Wykonywane na zmówienie, dzięki czemu sami mogą Państwo wybrać rozmiar, kształt oraz rodzaj podświetlenia. Dzięki swojej technologii znajdują szerokie zastosowanie. Bardzo dobrze sprawdzają się w łazienkach, jako stanowiska do makijażu oraz jako element dekoracyjny wnętrz.

Lustra podświetlane są to lustra różnego rodzaju. Mogą to być lustra podświetlane od tyłu, lustra z piaskowaną dowolnie krawędzią oraz lustra z piaskowaną krawędzią w ramie. Istnieje możliwość doboru barwy światła – biała ciepła, biała zimna lub inny dowolny kolor. Dzięki temu, iż wykonywane są na wymiar mogą Państwo wybrać także dowolny wzór podświetlenia. Precyzyjnie wypiaskowany wzór daje efekt równomiernego podświetlenia. W zależności od potrzeb lustra te mogą być sterowane pilotem bądź włącznikiem. Do produkcji naszych luster wykorzystujemy tafle szkła światowej klasy producenta luster AGC. Grubość tafli to 4mm. Każde lustro posiada szlifowaną i polerowaną krawędź. Dodatkowo na życzenie klienta możemy wykonać fazowanie krawędzi oraz oprawić lustro w dowolnie wybraną ramę. Ozdobny szlif, tzw. faza wykonana wzdłuż krawędzi lustra poprzez efektowne załamywania światła podnosi jego walory estetyczne. Dostępne szerokości fazy 15-25mm. Oświetlenie jest ukryte i zabezpieczone, diody nie są widoczne. Lustra tego typu posiadają zasilanie 220-230V. Mogą posiadać przewód z wtyczką bądź wyprowadzony przewód do podłączenia instalacji elektrycznej. Zasilanie jest wodoodporne, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo, szczególnie w miejscach o wysokiej wilgotności np. łazienki.

Lustra z oświetleniem LED mocowane są do ściany za pomocą zestawu kołków i haków dołączonych do zestawu. Na tylnej ścianie lustro posiada odpowiednie uchwyty montażowe. Po zamontowaniu, lustro odstaje od ściany na ok. 30 mm. Elementy metalowe znajdujące się z tyłu lustra są łatwo demontowane na wypadek zmiany diod LED po utracie ich żywotności.

Dlaczego warto zainwestować w lustro z oświetleniem LED?

  • dłuższa żywotność oświetlenia
  • światło typu LED oszczędza energię
  • doskonałe oświetlenie twarzy pozwoli wykonać perfekcyjny makijaż
  • dzięki temu, iż są wykonywane na wymiar znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu

KONFIGURATOR

Skonfiguruj swoje lustro i uzyskaj wycenę. Wpisz parametry lustra, podaj barwę światła i zobacz jak będzie wyglądało Twoje lustro

PORADY

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące luster podświetlanych, ich podzespołów, sposobu mocowania, rodzaju oświetlenia, funkcji oświetlenia i wiele innych

LUSTRA LED – ZASTOSOWANIE

Zobacz w jaki sposób dopasować lustro do jego funckji

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl