Lustro LED – jeden produkt, wiele funkcji

2 w 1: lustro, które świeci

Podświetlane lustra – zdobią, doświetlają, oszczędzają energię

Lustro LED – jeden produkt, wiele funkcji

Przed lustrem spędzamy stosunkowo sporo czasu w ciągu dnia. Zwłaszcza kobiety, które mają swoje rytuały pielęgnacyjne. Komfort wykonywania makijażu jest nieporównywalnie większy, gdy lustro nie tylko odbija twarz, ale także ją dodatkowo doświetla jednolitym światłem o naturalnej barwie. Mała, domowa łazienka może zamienić się w gwiazdorski salonik, gdy zawiesimy na ścianie lustro LED. Podświetlane lustra pasują do nowoczesnych wnętrz, zachwycając swoim minimalistycznym designem i subtelnością.

Lustra podświetlane kreują unikalną atmosferę. Przyciągają swoją prostotą, a zarazem oryginalną świetlną dekoracyjnością. Są energooszczędne dzięki ledom, których żywotność jest znacznie dłuższa niż tradycyjnych żarówek. Lustra te są w dodatku niezwykle modne, zwłaszcza okrągłe w ramie lub bez niej.  Na popularności zyskują też eliptyczne kształty.

Lustra typu LED nadają się zarówno do prywatnych domów, jak i profesjonalnych przestrzeni. Różne kombinacje parametrów, wzorów i temperatury światła pozwalają na dowolną kreację świetlnych efektów.

Oświetlenie jest największą ozdobą lustra typu LED, dlatego w naszej pracowni stawiamy na ich minimalizm i prostotę. Konfigurując lustro według własnych potrzeb, można wybierać wśród różnych kształtów, modyfikować barwę światła, zdecydować się na piaskowaną krawędź, oprawić je w ramę lub pozostać przy samej tafli szkła.

Frontlight – asystent w sztuce makijażu

Lustro piaskowane nazywamy frontlightem. Doceni je każda kobieta, bo znacznie ułatwia przygotowanie makijażu dziennego lub wieczorowego. Może ono zastąpić dodatkowe oświetlenie kinkietowe. Podświetlane z przodu lustra zapewniają jednolite oświetlenie, nie rzucają  cieni i trafnie oddają barwy. W naszej pracowni wyposażamy je w najmocniejsze na rynku taśmy LED o barwie białej neutralnej. Jest ona najbardziej zbliżona do światła dziennego. Na elegancję lustra do makijażu wpływa starannie wyselekcjonowana tafla szkła i precyzyjne piaskowanie. Szerokość paska piaskowanego powinna wynosić minimum 3 cm, aby lustro dobrze doświetlało twarz.

Lustra podświetlane piaskowane sprawdzą się nie tylko w łazience, ale także w domowej toaletce, garderobie, sypialni, w salonach kosmetycznych, strefach SPA, butikach, itd.

Backlight – lekkość na ścianie

Lustra podświetlane z tyłu nazywamy backlightami. Ważny jest tu aspekt nie tylko praktyczny, ale także czysto dekoracyjny. Lustro, spod którego wypływa światło, wygląda niezwykle lekko, jakby unoszone nad ścianą. Podkreśla jej fakturę , ociepla i rozjaśnia wnętrze.

Lustro o tylnym podświetleniu daje przyjemne, rozproszone i miękkie światło, które niemalże „wypływa” spod jego krawędzi. Dzięki temu wpływa kojąco na zmysły i relaksuje. A do tego wygląda jak biżuteria dla domu. Wiadomo, że światło ma ogromną wartość dekoracyjną.

Do luster podświetlanych dedykowane są trzybarwy światła: biała neutralna – najbardziej zbliżona do światła dziennego i najlepsza do makijażu; biała ciepła oraz biała zimna. Warto zachować konsekwencję w doborze temperatury. Barwa ciepła pasuje do wnętrz w ciepłej tonacji. Zimna zaś do chłodniejszych tonów wnętrz. Neutralne światło dobrze koresponduje z pomieszczeniami, w których występuje kamień, drewno, dużo bieli.

Lustro podświetlane według potrzeb

Do wyboru oferujemy różne warianty podświetlanych luster: w ramie lub bez, podświetlane od tyłu, podświetlane góra-dół jako pasy poziome, w wersji z podświetloną ramą, z zaokrąglonymi i podświetlanymi narożnikami, w różnych kształtach: owalne, okrągłe, prostokątne. Dostępne kombinacje są naprawdę imponujące. Żeby się w tym nie zagubić, w naszym sklepie zawsze służymy Klientom radą i doświadczeniem w wyborze najbardziej odpowiedniego dla nich produktu.

Technologia daje też różne możliwości włączania oświetlenia lustra. Można to zrobić włącznikiem naściennym, dotykowym bądź zbliżeniowym.

Mocowanie podświetlanego lustra nie sprawia żadnych kłopotów. W zestawie znajdują się kołki do ściany. Z tyłu lustra umieszczone są dwie zawieszki, które pozwalają wybrać wariant zawieszenia: w pionie lub poziomie. Wieszamy tak jak obraz, wiercąc dwa otwory na kołki.

Energooszczędne, bezpieczne i estetyczne

Co ważne, każde lustro podświetlane odporne jest na korozyjne działanie wilgoci, dlatego nadaje się do powieszenia w łazience. Źródłem światła są wysokiej jakości taśmy LED, które zamocowane są z tyłu lustra. Wyglądają one bardzo estetycznie dzięki mlecznym kloszom skrywającym taśmy.

Źródło: https://www.adoremagazine.com/blog/theconcreteinteriorstrend
Źródło: http://agra.be/nl/realisaties/detail/lavabomeubel-plug-roeselare
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/683843524641565517/
Źródło: http://oncedailychic.blogspot.com/2012/10/contemporary-bathroom-inspiration.html

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl