Płatności i dostawa

Przelew Bankowy / Przekaz Pocztowy :
Wpłaty należy dokonać na numer konta, który otrzymają Państwo od nas drogą mailową po złożeniu zamówienia. Dane do przelewu:

PRACOWNIA NOWY ŚWIAT Mariusz Rzepnicki
ul. Nowy Świat 7
15-453 Białystok
Numer konta bankowego: nr 82 1090 2590 0000 0001 3368 5473.
Bank Zachodni WBK 8 Oddział w Białymstoku

W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Zamówienie przekazujemy do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Płatność za pobraniem:

W zamówieniu należy wpisać wybraną opcję płatności.

Płatność przy odbiorze:
Płatności za zakupiony towar można również dokonać, odbierając go osobiście w naszej siedzibie znajdującej się przy ul. Nowy Świat 7 w Białymstoku (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17).
Przy odbiorze osobistym nie akceptujemy płatności kartą!

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności towaru oraz od czasu dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską Czas realizacji zamówienia standardowego liczony od chwili opłacenia zamówienia wynosi do 14 dni roboczych i zależy od dostępności danego produktu. W niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć. W takiej sytuacji klient zostanie poinformowany mailowo.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta realizowane są pierwszego kolejnego dnia roboczego.

Koszty przesyłki:

Cena transportu uzależniona jest od wymiarów paczki:
– paczka o wymiarach, której suma trzech boków (wysokość, szerokość, głębokość) nie przekracza 3 m – 24PLN
– paczka o wymiarach, której suma trzech boków (wysokość, szerokość, głębokość) przekracza 3 m – cena ustalana jest indywidualnie przez firmę spedycyjną i zależna jest od rozmiarów przesyłki

W przypadku większych zamówień koszt transportu ustalany jest indywidualnie przez firmę spedycyjną.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, do których przypisane są różne koszty dostawy, obowiązuje wyższy koszt przesyłki.

Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin wyłącznie w dni robocze.

Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie tylko jeden raz. Po jednej nieudanej próbie dostarczenia zamówienia zostanie ono odesłane do naszej siedziby.

Paczkę należy otworzyć w obecności kuriera w celu stwierdzenia braku lub wystąpienia wad przesyłki. Jeżeli zauważą Państwo w chwili odbioru przesyłki, że paczka posiada uszkodzenia, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera lub odmowę przyjęcia przesyłki.

Jedyną podstawą do reklamacji uszkodzonego produktu jest otwarcie w obecności kuriera, w przypadku zauważenia uszkodzeń mechanicznych należy wypełnić protokół uszkodzenia przesyłki.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl