Lustra podświetlane LED – rodzaje

Lustra LED możemy podzielić na dwie kategorie: lustra podświetlane od tyłu i lustra podświetlane z wypiaskowaną ramką bądź wypiaskowanymi pasami.

Lustra LED podświetlane od tyłu mogą być okrągłe, prostokątne, kwadratowe oraz z zaokrąglonymi narożnikami. W lustrach tego typu istnieje możliwość doboru barwy światła: ciepłej, zimnej oraz neutralnej. Z tyłu lustra zamocowane są taśmy LED, dając poświatę wokół lustra. W zależności od mocy taśm LED poświata będzie większa lub mniejsza. W związku z koniecznością umiejscowienia zasilaczy LED oraz profili z taśmami LED lustro takie będzie miało od 2 do 2,5 cm dystansu od ściany. Sposób włączania: na przewodzie 230V z wtyczką do gniazdka, kostka 230V (włącznik naścienny), włącznik zbliżeniowy, na pilot. Montaż tego typu lustra jest bardzo prosty. Lustra posiadają dwie (opcjonalnie cztery) zawieszki, na których wiesza się lustro.

Lustra LED podświetlane z wypiaskowaną ramką mogą być okrągłe, prostokątne, kwadratowe oraz z zaokrąglonymi narożnikami. W lustrach tego typu istnieje możliwość doboru barwy światła: ciepłej, zimnej oraz neutralnej. Dodatkowo klient sam może wybrać szerokość wypiaskowanej ramki oraz jej odstęp od krawędzi tafli lustra. Z tyłu lustra w szczelnej zabudowie zamocowane są taśmy LED, które podświetlają wypiaskowaną ramkę. W zależności od mocy taśm LED światło będzie mniej lub bardziej intensywne. W związku z koniecznością umiejscowienia zasilaczy LED oraz profili z taśmami LED lustro takie ma 2,5 cm dystansu od ściany. Sposób włączania: na przewodzie 230V z wtyczką do gniazdka, kostka 230V (włącznik naścienny), włącznik zbliżeniowy, na pilot. Montaż tego typu lustra jest bardzo prosty. Lustra posiadają dwie (opcjonalnie cztery) zawieszki, na których wiesza się lustro. Dodatkowo do lustra tego typu można wybrać ramę z naszej oferty.

Lustra LED z wypiaskowanymi podświetlanymi pasami mogą być prostokątne, kwadratowe oraz z zaokrąglonymi narożnikami. W lustrach tego typu istnieje możliwość doboru barwy światła: ciepłej, zimnej oraz neutralnej. Dodatkowo klient sam może wybrać szerokość wypiaskowanego pasa oraz jego odstęp od krawędzi tafli lustra. Z tyłu lustra w szczelnej zabudowie zamocowane są taśmy LED, które podświetlają wypiaskowane pasy. W zależności od mocy taśm LED światło będzie mniej lub bardziej intensywne. W związku z koniecznością umiejscowienia zasilaczy LED oraz profili z taśmami LED lustro takie ma 2,5 cm dystansu od ściany. Sposób włączania: na przewodzie 230V z wtyczką do gniazdka, kostka 230V (włącznik naścienny), włącznik zbliżeniowy, na pilot. Montaż tego typu lustra jest bardzo prosty. Lustra posiadają dwie (opcjonalnie cztery) zawieszki, na których wiesza się lustro. Dodatkowo do lustra tego typu można wybrać ramę z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl