Lustra klasyczne na wymiar

Klasyczny styl wnętrz obejmuje bardzo szeroki zakres wystroju. Jest to styl bardzo często spotykany w naszych domach i mieszkaniach, przede wszystkim dlatego, że jest przyjazny i bezpieczny. Trzeba jednak pamiętać, że styl klasyczny również wymaga pewnej pracy nad odpowiednim doborem elementów wnętrza i nie można nim określić wnętrza zaaranżowanego bez zachowania pewnych zasad i dobrego smaku.

Wnętrza klasyczne powinny się charakteryzować elegancją i wygodą. Powinny być ponadczasowe, przytulne i nie powinny ulegać chwilowym trendom w modzie. Kolory wykorzystywane w stylu klasycznym powinny być ciepłe i naturalne. Proponowane przez nas lustra w stylu klasycznym doskonale wpisują się w ten trend i dopełniają klasyczne wnętrza.

#LUSTRO W RAMIE STYL WSPÓŁCZESNY 606B

#LUSTRO W RAMIE
STYL WSPÓŁCZESNY 606B

#lustro w ramie styl nowoczesny 7502

#lustro w ramie
styl nowoczesny 7502

#LUSTRO W RAMIE STYL NOWOCZESNY REL830

#LUSTRO W RAMIE
STYL NOWOCZESNY REL830

#LUSTRO W RAMIE W STYLU NOWOCZESNYM IN5303

#LUSTRO W RAMIE
W STYLU NOWOCZESNYM IN5303

#lustro w ramie styl nowoczesny 953

#lustro w ramie
styl nowoczesny 953

#lustro w ramie styl nowoczesny IN2558

#lustro w ramie
styl nowoczesny IN2558

#lustro w ramie styl nowoczesny 678

#lustro w ramie
styl nowoczesny 678

#lustro w ramie styl nowoczesny 928

#lustro w ramie
styl nowoczesny 928

#LUSTRO W RAMIE STYL WSPÓŁCZESNY 606W

#LUSTRO W RAMIE
STYL WSPÓŁCZESNY 606W

#LUSTRO W RAMIE STYL NOWOCZESNY N3380

#LUSTRO W RAMIE
STYL NOWOCZESNY N3380

#lustro w ramie styl nowoczesny 673

#lustro w ramie
styl nowoczesny 673


 

MODNE LUSTRA WYKONYWANE NA WYMIAR

 

Wykonujemy lustra o różnej stylistyce i funkcji: dekoracyjne, stylizowane, ornamentowe, łazienkowe, klasyczne, minimalistyczne, współczesne, stojące, kosmetyczne, lustra podświetlane LED oraz lustra piaskowane.

W naszej ofercie znajdują się lustra różnej barwy i grubości. Dostępne odcienie tafli lustrzanych to: srebrny, brązowy i grafitowy. W sprzedaży posiadamy także lustra weneckie. Tafle luster mogą być gładkie lub ozdobione fazą o różnej szerokości. Dekoracyjny szlif, tzw. faza, poprowadzony wzdłuż krawędzi lustra powiększa optycznie ramę i tworzy dodatkowy walor estetyczny. Dostępne szerokości fazy: 15-25mm.

Nasze lustra powstają na bazie tafli firmy AGC Glass Europe – światowego lidera w produkcji luster. Wyróżniają się one płaską powierzchnią i wysoką jakością wykonania.

Każde lustro możemy ozdobić dowolną ramą. W naszej ofercie znajdują się listwy drewniane w wielu tonacjach kolorystycznych i o różnorodnej stylistyce: profilowane, w stylu klasycznym, nowoczesnym, zdobione lub bez zdobień.

Do produkcji ram wykorzystujemy drewniane listwy – od prostych, minimalistycznych, aż po listwy ornamentowe. Różnią się one od siebie wymiarami, stylistyką oraz wykończeniem. Dysponujemy listwami z drewna sosnowego, lipowego i egzotycznego. Oferujemy tylko wysokiej jakości listwy od wybranych krajowych i zagranicznych producentów.

Lustra w ramie sprawadzą się znakomicie we wnętrzach tradycyjnych, rustykalnych, stylowych oraz współczesnych. Są dobre do domów, biur, przymierzalni, salonów kosmetycznych, hoteli czy restauracji. Do współpracy zapraszamy osoby, które samodzielnie urządzają wnętrza oraz projektantów.

Na naszej stronie znajdują się tylko wybrane wzory listew. Pełną, stale poszerzającą się ofertę ram można obejrzeć w naszej pracowni.

 


 

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl