Lustra Złote na wymiar


 

MODNE LUSTRA WYKONYWANE NA WYMIAR

 

Wykonujemy lustra o różnej stylistyce i funkcji: dekoracyjne, stylizowane, ornamentowe, łazienkowe, klasyczne, minimalistyczne, współczesne, stojące, kosmetyczne, lustra podświetlane LED oraz lustra piaskowane.

W naszej ofercie znajdują się lustra różnej barwy i grubości. Dostępne odcienie tafli lustrzanych to: srebrny, brązowy i grafitowy. W sprzedaży posiadamy także lustra weneckie. Tafle luster mogą być gładkie lub ozdobione fazą o różnej szerokości. Dekoracyjny szlif, tzw. faza, poprowadzony wzdłuż krawędzi lustra powiększa optycznie ramę i tworzy dodatkowy walor estetyczny. Dostępne szerokości fazy: 15-25mm.

Nasze lustra powstają na bazie tafli firmy AGC Glass Europe – światowego lidera w produkcji luster. Wyróżniają się one płaską powierzchnią i wysoką jakością wykonania.

Każde lustro możemy ozdobić dowolną ramą. W naszej ofercie znajdują się listwy drewniane w wielu tonacjach kolorystycznych i o różnorodnej stylistyce: profilowane, w stylu klasycznym, nowoczesnym, zdobione lub bez zdobień.

Do produkcji ram wykorzystujemy drewniane listwy – od prostych, minimalistycznych, aż po listwy ornamentowe. Różnią się one od siebie wymiarami, stylistyką oraz wykończeniem. Dysponujemy listwami z drewna sosnowego, lipowego i egzotycznego. Oferujemy tylko wysokiej jakości listwy od wybranych krajowych i zagranicznych producentów.

Lustra w ramie sprawadzą się znakomicie we wnętrzach tradycyjnych, rustykalnych, stylowych oraz współczesnych. Są dobre do domów, biur, przymierzalni, salonów kosmetycznych, hoteli czy restauracji. Do współpracy zapraszamy osoby, które samodzielnie urządzają wnętrza oraz projektantów.

Na naszej stronie znajdują się tylko wybrane wzory listew. Pełną, stale poszerzającą się ofertę ram można obejrzeć w naszej pracowni.

 


 

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl