Lustra LED – zastosowanie

Lustra LED możemy podzielić na dwa rodzaje: lustra podświetlane od tyłu oraz lustra z wypiaskowanymi podświetlanymi pasami bądź lustra z wypiaskowaną podświetloną ramką. W zależności od typu lustra LED mogą pełnić dwie funkcje: dekoracyjną oraz do makijażu.

Lustra typu backlight (podświetlane od tyłu) często stosuje się, aby podkreślić fakturę ściany oraz klimat samego wnętrza. Dają dodatkowe światło w pomieszczeniu. Tylne podświetlenie tafli lustra dodaje mu trójwymiarowości. Tego typu lustra mają funkcję dekoracyjną. Doskonale sprawdzą się w łazienkach i garderobach.

Lustra LED z wypiaskowaną i podświetloną ramką natomiast są bardzo przydatne przy wykonywaniu makijażu. Dzięki zastosowaniu neutralnej barwy światła i równomiernemu oświetleniu twarzy lustra tego typu pomogą w wykonaniu perfekcyjnego makijażu. Znajdą swoje zastosowanie w łazienkach, salonach fryzjerskich oraz gabinetach kosmetycznych.

Do wykonywania makijażu dobrym rozwiązaniem są także lustra LED z wypiaskowanymi podświetlanymi pasami. Wymagają wyboru neutralnej barwy światła. Lustra tego typu mogą także pełnić funkcję dekoracyjną, a nawet zastąpić oświetlenie kinkietowe. Aby zdobiły przestrzeń, należy zdecydować się na taśmę LED o mniejszej mocy i światło o ciepłej barwie.

Skontaktuj się z nami

Możesz wysłać załącznik:

* Pole wymagane

Realizacja: TopMaker.pl